Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları

Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları

Pal Oyuncak Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Zeka Geliştirici Yap Boz Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

Dev Masal Kalesi (Hem Boya Hem Tamamla) 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Dev Masal Kalesi (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Dev Masal Kalesi (Hem Boya Hem Tamamla) 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Dev Masal Kalesi (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Dev Masal Kalesi (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.Dev Masal Kalesi YAPBOZ

21.95 TL + KDV
KDV Dahil : 25.90 TL
 

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir