Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları

Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları

Pal Oyuncak Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Zeka Geliştirici Puzzle Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

Dev Bahçe Böcekleri (Hem Boya Hem Tamamla) 3+

Çocuklar için birden fazla öğrenme aktivitelerini bir üründe birleştirdik. Önce parçaları tamamlayarak puzzle oluşturacak sonra arkasını çevirip boyamaya başlayacak…

 

Dev Bahce Bocekleri Hem Boya Hem Tamamla

 

 

21.95 TL + KDV
KDV Dahil : 25.90 TL
 

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir