Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar

Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar

Pal Eglenceli  EĞİTİCİ Arabalar Tren

14.32 TL + KDV
KDV Dahil : 16.90 TL
 

Pal Oyuncak Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar

Pal Eğlenceli Arabalar Tren

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar.  Pal Eğlenceli Arabalar Tren Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar.  Pal Eğlenceli Arabalar Tren Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Pal Eğlenceli Arabalar Tren  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

Teknik Özellikler: Bas-Bırak modu ile çalışır. Farları yanıp söner. Sesli ve ışıklı olup tek butonu bulunur. Butona her bastığınızda çocukların çok sevecekleri 20 farklı müzik tonu ile arabalara ait (fren-gaz-hız sesleri) müzikler çalar.

Katkılar:

·Zihinsel Gelişim: 3/5

·Bedensel Gelişim: 4/5

·Duygusal Gelişim: 4/5

Yaş: 18 ay +

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Zeka Geliştirici Eğitici Oyuncaklar oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir