Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları

Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları

Pal Oyuncak Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Zeka Geliştiren Yapboz Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

Pal-Layer-Puzzle “Köprü Yapıyorum”

Bu puzzle bir köprü yapımında planlamadan tamamlanıncaya kadar farklı aşamaları gösterir.Bir inşaat alanında her zaman çok fazla aktivite vardır. Köprü yapımını her zaman çok heyecan vericidir, çünkü yaptığınız yol havadadır. Köprüler her zaman nehirlerin üstüne yapılmaz, bazen vadi üstlerine ya da tren yolu üstlerine yapılır ve bir yerden başka bir yere gitmek için kısa yol olarak kullanılır.

Bu madde sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiştir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

 

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

Pal-Layer-Puzzle Kopru Yapiyorum

33.81 TL + KDV
KDV Dahil : 39.90 TL
 

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir