Tamir Seti Oyuncak

Tamir Seti Oyuncak

Pal Oyuncak Tamir Seti Oyuncak

Pal Tamir Setleri-Keskin Dis ve Arkadaslari

10.93 TL + KDV
KDV Dahil : 12.90 TL
 

Pal Tamir Setleri-Keskin Diş ve Arkadaşları 2+

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar. Pal Tamir Setleri-Keskin Diş ve Arkadaşları 2+ Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar. Pal Tamir Setleri-Keskin Diş ve Arkadaşları 2+ Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir. Pal Tamir Setleri-Keskin Diş ve Arkadaşları 2+  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Temel alet takımlarını öğreterek çocukların el ve parmak kaslarının gelişmesine yardımcı olur.

Yaş Grubu: 2+

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Tamir Seti Oyuncak son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır. EN GÜZEL VE EN CUZ TAMİR SETLERİ BURADA.  yap boz tamir setleri zeka oyuncakları 2 yaş ve üstü
Tamir Seti Oyuncak Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Tamir Seti Oyuncak oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Tamir Seti Oyuncak Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Tamir Seti Oyuncak oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir