Puzzle Sayı Sayma Oyunları

Puzzle Sayı Sayma Oyunları

Pal Oyuncak Puzzle Sayı Sayma Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Puzzle Sayı Sayma Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Puzzle Sayı Sayma Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Puzzle Sayı Sayma Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum 3+

puzle  3D Sayi Saymayi  ogreniyorum pal oyuncak

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

 

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

EŞLEŞTİR 3D Sayı Saymayı Öğreniyorum İlk Kelimelerim 3+

 

Doğru parçaları eşleştir ve 3 boyutlu parçaya dikkatli bakmayı unutma…
Çocukların seçici dikkat, bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme, parça bütün ve şekil zemin ilişkisi becerilerini geliştirir.

Puzzle Sayı Sayma Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Puzzle Sayı Sayma Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir