Puzzle eşleştirme oyunları

Puzzle eşleştirme oyunları

Pal Oyuncak Puzzle eşleştirme oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Puzzle eşleştirme oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Puzzle eşleştirme oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Puzzle eşleştirme oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Puzzle eşleştirme oyunları Satış Fiyatı

Pal Puzzle  Oyuncaklar

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

EŞLEŞTİR Şekilleri Tamamlıyorum 3+

 

Şekilleri eşleştiriyorum…
Çocukların düşünme becerilerini, mantık yürütme, problem çözme, parça bütün ve şekil zemin ilişkisi becerilerini geliştirir. Amaç şekil kartları üzerindeki parçaları doğru şekilde tamamlamak..

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Puzzle eşleştirme oyunları oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir