Pal Puzzle Çeşitleri

Pal Puzzle Çeşitleri

Pal Oyuncak Pal Puzzle Çeşitleri

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Pal Puzzle Çeşitleri son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Pal Puzzle Çeşitleri Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Pal Puzzle Çeşitleri oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Pal Puzzle Çeşitleri Satış Fiyatı

Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Pal Puzzle cesitleri

Pal Puzzle Çeşitleri -Sayı Sayma 3+

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Pal Puzzle Çeşitleri oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir