Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç”

Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç”

Pal Oyuncak Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç”

zeka oyuncakları

Pal Layer-Puzzle “Havuç”

Pal Layer-Puzzle Havuc

33.81 TL + KDV
KDV Dahil : 39.90 TL
 

Havuçlar toprak altında büyür ve genellikle parlak turuncu bir renkleri vardır. Havuç oldukça tatlı bir tada sahiptir ve çiğ, pişmiş olarak yenebilen ya da suyu içilebilen popüler bir sebzedir.

Bu puzzle sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiştir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

 

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

 

 

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

İçindekiler: 30 adet arkasında rakamlar olan parçalar

Genişlik: 143 x 145 x 18 mm

Yaş grubu: 4+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Pal Layer-Puzzle “Havuç”  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Pal Layer-Puzzle “Havuç” Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Pal Layer-Puzzle “Havuç”  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Pal Layer-Puzzle “Havuç”  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç” son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç” Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç” oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç” Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Pal Oyuncak Puzzle Layer-Puzzle “Havuç” oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir