Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”

Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”

Pal Oyuncak Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”

zeka oyuncakları

Layer-Puzzle Ev Yapiyorum 1

33.81 TL + KDV
KDV Dahil : 39.90 TL
 

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.

Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”

Bir ev inşasında bir çok farklı iş vardır. Bu puzzle evin tamamen inşa edilinceye kadar tek tek yapım aşamalarını gösteren çocuk odaklı bir oyundur.

Parçalar sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiştir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

 

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

 

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

İçindekiler: 45 adet arkasında rakamlar olan parçalar

Genişlik: 206 x 206 x 18 mm

Yaş grubu: 4+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum”  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.
Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Layer-Puzzle “Ev Yapıyorum” oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir