Hayvan Puzzle Yapboz

Hayvan Puzzle Yapboz

Pal Oyuncak Hayvan Puzzle Yapboz

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Hayvan Puzzle Yapboz son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Hayvan Puzzle Yapboz Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Hayvan Puzzle Yapboz oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Hayvan Puzzle Yapboz Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Hayvan Puzzle Yapboz oyunu Nasıl Oynanır

Pal oyuncak-Layer-Puzzle “Ördek”

Bu puzzle sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiş ve bir ördeğin gelişimini gösterir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

 

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

 

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

İçindekiler: 30 adet parça

Genişlik: 205 x 205 x 20 mm

Yaş grubu: 4+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Pal oyuncak-Layer-Puzzle “Ördek”  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Pal oyuncak-Layer-Puzzle “Ördek” Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Pal oyuncak-Layer-Puzzle “Ördek”  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Pal oyuncak-Layer-Puzzle “Ördek”  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Pal oyuncak-Layer-Puzzle ordek

33.81 TL + KDV
KDV Dahil : 39.90 TL
 

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir