En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları

TAMİR SETİ OYUNCAK

TAMİR SETİ

En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları

 

10.93 TL + KDV
KDV Dahil : 12.90 TL
 

Pal Oyuncak En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları

Pal Bay Testere ve Arkadaşları 2+

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar. Pal Bay Testere ve Arkadaşları 2+ Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar. Pal Bay Testere ve Arkadaşları 2+ Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir. Pal Bay Testere ve Arkadaşları 2+  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Temel alet takımlarını öğreterek çocukların el ve parmak kaslarının gelişmesine yardımcı olur.

Yaş Grubu: 2+

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak çok olumlu etki yapmaktadı.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

En ucuz Oyuncak Tamir Seti Fiyatları oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir