Eğitici puzzle oyuncaklar

Eğitici puzzle oyuncaklar

Pal Oyuncak Eğitici puzzle oyuncaklar

 

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Eğitici puzzle oyuncaklar son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Eğitici puzzle oyuncaklar Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Eğitici puzzle oyuncaklar oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

EŞLEŞTİR Zıt Kavramlar 3+

 

Çocukların seçici dikkat, bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme, parça bütün ve şekil zemin ilişkisi becerilerini geliştirir.

eslestir  Zit Kavramlar

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

Eğitici puzzle oyuncaklar Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Eğitici puzzle oyuncaklar oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir