Çocuklar İçin Yapboz

Çocuklar İçin Yapboz

Pal Oyuncak Çocuklar İçin Yapboz

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Çocuklar İçin Yapboz son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Çocuklar İçin Yapboz Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Çocuklar İçin Yapboz oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Çocuklar İçin Yapboz Satış Fiyatı

Pal Oyunlari -4 ü 1 Arada Okyanus 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan  Pal Oyunlari -4 ü 1 Arada Okyanus 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..   Pal Oyunlari -4 ü 1 Arada Okyanus 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.   Pal Oyunlari -4 ü 1 Arada Okyanus 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.   Pal Oyunlari -4 ü 1 Arada Okyanus 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.cocuklar icin yapboz

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Pal Oyunları – 4 ü 1 Arada Okyanus 3+

14.32 TL + KDV
KDV Dahil : 16.90 TL
 

Çocuklar İçin Yapboz oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir