Çocuklar için yapboz çeşitleri

Çocuklar için yapboz çeşitleri

Pal Oyuncak Çocuklar için yapboz çeşitleri

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Çocuklar için yapboz çeşitleri son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Çocuklar için yapboz çeşitleri Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Çocuklar için yapboz çeşitleri oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Çocuklar için yapboz çeşitleri Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Çocuklar için yapboz çeşitleri oyunu Nasıl Oynanır

Layer-Puzzle “4 Mevsim”

Layer-Puzzle 4 Mevsim

 

33.81 TL + KDV
KDV Dahil : 39.90 TL
 

Tom ve Lisa bize mevsimlerin değişimini gösteriyor. Onlar baharın ilk güneşli günlerinde oynarlar, yaz aylarında banyo yaparlar, sonbaharda yürüyüşe çıkarlar ve kış aylarında kızağa binerler…

Bu puzzle sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiştir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

 

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

 

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

İçindekiler: 32 parça

Genişlik: 290 x 143 x 19 mm

Yaş grubu: 4+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Layer-Puzzle “4 Mevsim”  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Layer-Puzzle “4 Mevsim” Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Layer-Puzzle “4 Mevsim”  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Layer-Puzzle “4 Mevsim”  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir