Çocuklar için Puzzle

Çocuklar için Puzzle

Pal Oyuncak Çocuklar için Puzzle

PAL puzzle  OYUNLARI Kelime Kartlarim

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

zeka oyuncakları

PAL EŞLEŞTİR OYUNLARI Kelime Kartlarım 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan PAL EŞLEŞTİR OYUNLARI Kelime Kartlarım 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  PAL EŞLEŞTİR OYUNLARI Kelime Kartlarım 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  PAL EŞLEŞTİR OYUNLARI Kelime Kartlarım 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  PAL EŞLEŞTİR OYUNLARI Kelime Kartlarım 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

EŞLEŞTİR Kelime Kartlarım 3+

 

Oyun kartlarını en doğru şekilde ilk kim eşleştirecek? Çocukların ingilizce kelimeleri tanımaları için eğlenceli ve eğitici bir oyun…

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Çocuklar için Puzzle son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Çocuklar için Puzzle Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Çocuklar için Puzzle oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Çocuklar için Puzzle Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Çocuklar için Puzzle oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir