ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ

ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ

Pal Oyuncak ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ

zeka oyuncakları

Pal Puzzle 4 u 1 Arada Orman

14.32 TL + KDV
KDV Dahil : 16.90 TL
 

 

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ Satış Fiyatı

Pal Puzzle 4 ü 1 Arada Orman 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan Pal Puzzle 4 ü 1 Arada Orman 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  Pal Puzzle 4 ü 1 Arada Orman 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  Pal Puzzle 4 ü 1 Arada Orman 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.

Pal Puzzle 4 ü 1 Arada Orman 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

ÇOCUK PUZZLE YAPBOZ oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir