Bebekler İçin Puzzle Oyunları

Bebekler İçin Puzzle Oyunları

Pal Oyuncak Bebekler İçin Puzzle Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Bebekler İçin Puzzle Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Bebekler İçin Puzzle Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Bebekler İçin Puzzle Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Bebekler İçin Puzzle Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Bebekler İçin Puzzle Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan  EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..   EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.   EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.   EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

EŞLEŞTİR Nesneleri Tamamla 3+

 

Birbiri ile bağlantılı olan resimleri eşleştir…

pal puzzle Nesneleri Tamamla

 

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir