Bebek Puzzle Oyunları

Bebek Puzzle Oyunları

Pal Oyuncak Bebek Puzzle Oyunları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Bebek Puzzle Oyunları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Bebek Puzzle Oyunları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Bebek Puzzle Oyunları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Bebek Puzzle Oyunları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Bebek Puzzle Oyunları oyunu Nasıl Oynanır

PAL-  EŞLEŞTİR Sıralama 3+

PAL-  ESLESTIR Siralama

16.86 TL + KDV
KDV Dahil : 19.90 TL
 

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan PAL-  EŞLEŞTİR Sıralama 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  PAL-  EŞLEŞTİR Sıralama 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  PAL-  EŞLEŞTİR Sıralama 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  PAL-  EŞLEŞTİR Sıralama 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.

EŞLEŞTİR Sıralama 3+

 

Haydi doğru resimleri eşleştir…
Çocukların seçici dikkat, bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme, parça bütün ve şekil zemin ilişkisi becerilerini geliştirir.

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir