Basit Oyuncak Arabalar

Basit Oyuncak Arabalar

Pal Oyuncak Basit Oyuncak Arabalar

Pal Bas Birak itfaiye

19.41 TL + KDV
KDV Dahil : 22.90 TL
 

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde Basit Oyuncak Arabalar son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
Basit Oyuncak Arabalar Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. Basit Oyuncak Arabalar oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

Basit Oyuncak Arabalar Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

Basit Oyuncak Arabalar oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Pal Bas Bırak İtfaiye

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar.  Pal Bas Bırak İtfaiye Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar.  Pal Bas Bırak İtfaiye Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Pal Bas Bırak İtfaiye  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Teknik Özellikler: Bas-Bırak modu ile çalışır. Farları yanıp söner. Sesli ve ışıklı olup 4 farklı butonu bulunur. İlk 3 butona basıldığında arabalara ait müzikler (fren-gaz-hız sesleri), son butonda ise çocukların çok sevecekleri 15 farklı müzik çalar.

Katkılar:

·Zihinsel Gelişim: 3/5

·Bedensel Gelişim: 4/5

·Duygusal Gelişim: 4/5

Yaş: 18 ay +

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir