3D PUZZLE

3D PUZZLE

Pal Oyuncak 3D PUZZLE

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde 3D PUZZLE son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
3D PUZZLE Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. 3D PUZZLE oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

3D PUZZLE Satış Fiyatı

PAL-ONU KESFET 3D Okyanus

21.95 TL + KDV
KDV Dahil : 25.90 TL
 

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

3D PUZZLE oyunu Nasıl Oynanır

PAL-ONU KEŞFET 3D Okyanus 3+

Pal Puzzle  Oyuncaklar içinde bulunan PAL-ONU KEŞFET 3D Okyanus 3+  çocukların  düşünme becerilerini, mantık yürütmelerini , problem çözme tekniklerini  ayrıca şekil zemin ilişkisi becerilerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlama özelliğine sahiptir..  PAL-ONU KEŞFET 3D Okyanus 3+ Oyuncağımız, dikkat  kazanması için  katkı sağlar.  PAL-ONU KEŞFET 3D Okyanus 3+  Çok Dayanıklı, kolayca  kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  PAL-ONU KEŞFET 3D Okyanus 3+  Çocuğunuzun Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir