2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar

2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar

Pal Oyuncak  Eglenceli Arabalar Yaris Arabasi

14.32 TL + KDV
KDV Dahil : 16.90 TL
 

Pal Oyuncak 2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar

Pal Oyuncak  Eğlenceli Arabalar Yarış Arabası

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar. Pal Oyuncak  Eğlenceli Arabalar Yarış Arabası Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar. Pal Oyuncak  Eğlenceli Arabalar Yarış Arabası Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir. Pal Oyuncak  Eğlenceli Arabalar Yarış Arabası  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın

Teknik Özellikler: Bas-Bırak modu ile çalışır. Farları yanıp söner. Sesli ve ışıklı olup tek butonu bulunur. Butona her bastığınızda çocukların çok sevecekleri 20 farklı müzik tonu ile arabalara ait (fren-gaz-hız sesleri) müzikler çalar.

Katkılar:

·Zihinsel Gelişim: 3/5

·Bedensel Gelişim: 4/5

·Duygusal Gelişim: 4/5

.Yaş: 18 ay +

zeka oyuncakları

Sevimli Fil ve Arkadaslari

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde 2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. 2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

2 yaş zeka geliştirici oyuncaklar oyunu Nasıl Oynanır

Sevimli Fil ve Arkadaşları 18 ay+

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar. Sevimli Fil ve Arkadaşları 18 ay+ Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar. Sevimli Fil ve Arkadaşları 18 ay+ Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir. Sevimli Fil ve Arkadaşları 18 ay+  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
İki farklı tuş modu ile hem nesneleri İngilizce olarak öğrenecekler hem de birbirinden güzel melodiler ile eğlenecekler.

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir