2 Yaş Bebek Oyuncakları

2 Yaş Bebek Oyuncakları

Pal Oyuncak 2 Yaş Bebek Oyuncakları

zeka oyuncakları

Arkadasim Zuzu 2 YAŞ BEBEK OYUNCAĞI

12.63 TL + KDV
KDV Dahil : 14.90 TL
 

Pal Arkadaşım Zuzu

Pal Oyuncaklar  çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar.  Arkadaşım Zuzu Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için  katkı sağlar.  Arkadaşım Zuzu Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.  Arkadaşım Zuzu  Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir.
oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın.

Teknik Özellikler: İpli ve çekmeli olup oynak başlıdır. Bebeğiniz ipi her çektiğinde oyuncağın kafası sallanır, kuyruğu oynar ve farklı müzik sesleri çıkartır. 5 butonu bulunur ve her butonda farklı müzik çalar. Burnundaki butona bastığınızda ise hayvana ait ses çıkartır (kuzu-fil-köpek sesleri)

Katkılar:

Zihinsel Gelişim: 5/5

Bedensel Gelişim: 2/5

Duygusal Gelişim: 4/5.

Yaş: 3 +

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde 2 Yaş Bebek Oyuncakları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
2 Yaş Bebek Oyuncakları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. 2 Yaş Bebek Oyuncakları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

2 Yaş Bebek Oyuncakları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

2 Yaş Bebek Oyuncakları oyunu Nasıl Oynanır

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir