1.5 yaş bebek oyuncakları

1.5 yaş bebek oyuncakları

Bas Birak Yaris Arabasi

19.41 TL + KDV
KDV Dahil : 22.90 TL
 

Pal Oyuncak 1.5 yaş bebek oyuncakları

zeka oyuncakları

Zeka Geliştirici Oyuncaklar içinde 1.5 yaş bebek oyuncakları son derece kullanışlı ve beğenilen bir oyuncaktır. çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan eğitici bir oyuncaktır.
1.5 yaş bebek oyuncakları Eğitici Oyuncak hakkında online destek sistemimizden bilgiler alabilirsiniz. 1.5 yaş bebek oyuncakları oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Pal Oyuncaklar içinde online satılan oyuncağı alanlar çok memnun. Bu oyuncak hakkında bilgileri telefon destek sistemimizden öğrenebilirsiniz. zeka oyuncakları 2,3,4,5,6,7,8,9,10 yaş çeşitleri en ucuz fiyatla satıyoruz.

1.5 yaş bebek oyuncakları Satış Fiyatı

Zeka Oyuncakları içinde Satışa sunulan Zeka ve Akıl Geliştirici Oyunları kategorisindedir. zeka oyunu ,akıl oyunları içinde oynaması kolay ve eğlenceli oyundur.

1.5 yaş bebek oyuncakları oyunu Nasıl Oynanır

Bas Bırak Yarış Arabası

 

 

 

Pal Oyuncaklar çocukların zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen ve geliştirmeye son derece katkı sağlar. Bas Bırak Yarış Arabası Oyuncağımız, el ve göz koordinasyonu kazanması için katkı sağlar. Bas Bırak Yarış Arabası Dayanıklı, kolay kolay kırılmayan, boyaları çıkmayan, bozulmayan sağlıklı ve kaliteli malzemelerden den üretilmiştir.

Bas Bırak Yarış Arabası Oyun, problem çözme yeteneğinin gelişmesini desteklemektedir. oyuncakmarketler.com farkıyla kampanyaları kaçırmayın

Teknik Özellikler: Bas-Bırak modu ile çalışır. Farları yanıp söner. Sesli ve ışıklı olup 4 farklı butonu bulunur. İlk 3 butona basıldığında arabalara ait müzikler (fren-gaz-hız sesleri), son butonda ise çocukların çok sevecekleri 15 farklı müzik çalar.

Katkılar:

·Zihinsel Gelişim: 3/5

·Bedensel Gelişim: 4/5

·Duygusal Gelişim: 4/5

Yaş: 18 ay +

Satın Al a tıklayarak Online Oyuncak Mağazamızdan sipariş veriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir